Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące kompatybilności były wyczerpujące i w 100% prawdziwe. Może sie jednak zdarzyć, że niektóre z nich mogą być obarczone błędem. Dotyczy to w szczególności informacji pobranych z internetu. Dlatego też jeśli nie jesteś pewny czy matryca pasuje do laptopa prosimy o kontakt z nami przed zakupem. Postaramy się wspólnie z tobą dobrać matrycę która pasuje do laptopa.

W przypadku niektórych laptopów matryce muszą być programowane. Dotyczy to w szczególności laptopów DELL, APPLE lub HP. Jeśli matryce nie zostaną zaprogramowane mogą się nie uruchomić, lub uruchomić i działać niepoprawnie, lub może działać niepoprawnie regulacja podświetlania matrycy. Dlatego też jeśli kupisz matrycę do jednego z tych laptopów poinformuj nas o tym abyśmy mogli odpowiednio zaprogramować matrycę. Programowanie jest bezinwazyjne i nie powoduje ingerencji mechanicznej w sprzęt.

Kupując matrycę upewnij się czy podstawowe parametry typu: rozmiar ekranu, rozdzielczość, rodzaj podświetlania jest zgodny z twoją matrycą.

Zdarza się, że w tym samym modelu laptopa są montowane matryce o różnej wielkości przekątnej. Matryce te nie są między sobą kompatybilne. Dlatego też dobierając matrycę najlepiej jest wymontować starą i odczytać jej model. Informacja ta może okazać się niezbędna do prawidłowego dobrania matrycy.